Armend Tours

ROYAL ALHAMBRA PALACE 5 STARS

Vendodhja :

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, eshte 45 km larg aeroportit, dhe 10 km larg qendres se qytetit.

 

Akomodimi :

Hoteli ka ne total 579 dhoma, prej te cilave 414 dhoma superiore, 48 dhoma dublex, 35 dhoma familjare, 60 suita familjare ( eshte nje dhome e madhe me nje kend ndenje, nuk kane ndarje), 20 junior suite dhe 2 king suite. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me ajer te kondicionuar, kasaforte, telefon, televizor, minibar, tharese flokesh, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, ballkon.

 

Bare dhe restorante:

Main Restaruant - restoranti kryesor ne te cilin serviret buffe mengjesi, dreka dhe darka

Turkish restorant - restorant A la Carte me gatime tradicionale Turke

Far East restorant - ofrohen ushqime dhe specialitete te Lindjes se Larget

Italian restorant - serviren gatime tipike Italiane

Mexican restorant - restorant me gatime Meksikane

Bare: lobby bar, beach bar, pool bar, disko me muzike te perzgjedhur dhe Dj rezident

 

Facilitete:

Salle Konference, Spa & Wellness, sallon bukurie, banjo turke, sauna, dhome me avull, jacuzzi, masazhe, pishine te jashtme per te rritur dhe femije, ping-pong, dart, volleyball, basketboll, qender fitness, fushe tenisi, animacione, miniclub, show dhe spektakel ne mbremje, water slide ( 5 per te rritur dhe 3 per femije)

 

Aktivitete me pagese:

Salla e Koferencave, Salla e lojrave, Fax, Telefon, Fotokopje, sherbimi i Lavenderise, Masazhi, sherbimi ne dhome

Read 1963 times
Published in Pushimet Verore

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.