Armend Tours

SEHER SUN PALACE RESORT & SPA 5 STARS

Vendndodhja

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, 55km larg aeroportit te Antaljas.

 

Akomodimi

Hoteli ka ne total 270 dhoma, te ndara ne dhoma standarte, dhoma familjare dhe suita familjare. Dhomat jane te pajisura me tualet, tharese flokesh, TV satelitor ose LCD, kanale muzikore, kasaforte, mini bar, ajer i kondicionuar, ballkon.

 

Restorantet dhe Baret

Hoteli permban 1 restorant qendror, 2 restorante a'la carte dhe 3 bare.

 

Facilitete

Hoteli ofron: Wi-LAN, salle televizioni, salle lojrash, market, shopping centre, pishine e hapur, pishine e mbyllur, akuapark, rreshkitese uji, shezllong, cader plazhi, makina me qera, fushe tenisi, volejboll ne plazh, ping pong, qender fitnesi, aerobi, 2 sauna, banje turke, banje me avull, sporte ujore, bilardo, play station, SPA.

Read 3103 times
Published in Pushimet Verore

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.