Armend Tours

AMELIA BEACH RESORT & SPA 5 STARS

Vendodhja :

90 km larga nga qendra e Antalias, 10 km nga Manavgat, 3-4 km nga Kyzylot, 3-4 km nga Okurkalar.

 

Dhomat : 

Hoteli ka ne total 424 dhoma dhe 990 shtreter nga te cilat : 312 jane dhoma standarte, 55 dhoma familjare  (max per 4 + 2 persona), 33 dhoma familjare ( max per 3 + 2 ose 2 + 3 persona), 24 dhoma familjare ( max per 3 + 1  persona).

Dhoma cift : Ka dush/wc, tharese flokesh, telefon me linje direkte, mini frigorifer, TV me satelit me kanale me muzike, ajer te kondicionuar, kasaforte, dyshme me parket dhe balkon, pjeserisht me pamje nga deti, dhoma teke = dhoma cift

Dhoma ekonomike : Te njejta pajisje si dhoma cift por ka pozicion jo te favorshem ne vendodhje dhe vendpamje.

Dhoma familjare : Te njejtat pajisje si dhoma cift, por ka nje dere lidhese te dhomes se ndenjes dhe dhomes se gjumit

Dhoma Suita : Te njejtat pajisje me dy dhomat e gjumit te ndara ( njera prej tyre eshte e vlefshme dhe per te ngrene) me dere lidhese ( dy banja, dy kondicionere, dy TV satelit dhe mini frogorifer)

 

Per femijet :

Miniklube per femije te moshave 4-12 vjec, kend lojrash dhe pishine te vecante.

 

Restorante :

Restoranti kryesor, Snack bar, disco, restorant me kuzhine Italiane dhe turke,

 

Sherbime me pagese :

Masazhe, pije e importit, te gjitha pijet ne disko, lengje frutash te fresketa, lojra kompjuterike, perdorim interneti, bilardo, sherbim lavanderie, sherbim mjeku, sportet e ndryshme te ujit te cilat ofrohen nga ndonje mbikqyres qe nuk varen nga hoteli (sezonal).

 

Facilitete:

Skuader Animacioni, Amfiteater me kapacitet 700 veta, Turkish Night, Aerobi dhe Gjimnastike, Darts dhe Elektronik Darts, Ping-pong, Boccia, Voleyboll ne plazh.

Mini club per femije, 2 Fusha Tenisi, Basketboll, Bowling, Bilardo, Internet, Play Station, Disko, 4 Salla per Takime dhe Konferenca.

Shezllon me dysheke dhe pershqire plazhi, Pishine e brendshme dhe e jashtme, Water Slides, Pishine per femije.

SPA center dhe Wellnes center, Banjo turke, Fitness center, Masazh, Sauna, Trajtime per fytyren dhe lekuren.

Programe dhe Aktivitete gjate dites, show dhe Spektakel ne mbremje.

  

Read 3343 times
Published in Pushimet Verore

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.