Armend Tours

SENTIDO GOLDEN BAY 5 STARS

ADULTS ONLY +16

 

Vendndodhja:

Hoteli elegant all inclusive SENTIDO Golden Bay Hotel ndodhet ne Alany – Turkler vetem pak hapa larg detit. Ai eshte 20 km larg nga qendra e Alanya, 105 km nga aeroporti i Antalya dhe vetem 70 km nga aeroporti Gazipasa.

 

Akomodimi:

Hoteli disponon 74 dhoma luksoze me pamje nga kopshti ose deti, te cilat jane te pajisura me tualet me dush, tharese flokesh, TV plasma, telefon me dalje direkte, ajer te kondicionuar, kasaforte, minibar, ballkon ose tarrace. 50 suitat e hotelit jane te pajisura edhe me jakuzi privat ne ballkon.

 

Restorante dhe bare:

Hoteli ofron per te gjithe mysafiret e tij restorant qendror ku sherbehen te tre vaktet kryesore ne sistem bufe te hapur dhe te pergatitura nga perberes te frekset. Zgjidhni cilindo nga baret e hotelit per te provuar koktejet, pijet freskuese apo alkolike si dhe snack te ndryshem (lobby bar, pool bar, snack bar, klub nate dhe disko)

 

Facilitete dhe sherbime:

Pishine e jashtme dhe e brendshme, qender fitnesi, miniklub per femijet ( 4 – 12 vjec), trampoline, sauna, banjo me avull, jakuzi dhe dhome masazhesh.

Read 2955 times
Published in Pushimet Verore

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.