Armend Tours

Vendodhja:

Hoteli eshte i lokalizuar 17 km larg nga qendra e qytetit te dhe 15 km nga Aeroporti i Antalyas. Ka plazhin e tij privat me rere.

 

Informacion per dhomat:

Hoteli 10 katesh ka ne perberje 405 Dhoma Comfort ( perfshire 4 non-smoking ), 18 Connection room, 4 Dhoma per invalide, 20 Deluxe Suite, 40 Dublex Suite.

Ato kane ballkon, jane te pajisura me Çeles Elektronik, te shtruara me Tapet, Telefon me linje direkte, Tv satelitor, Tharese flokesh, Minibar, Kasaforte Elektronike, Telefon ne tualet, Krevat per femije sipas kerkesave, Tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e duhur

 

Restorantet dhe Baret: 

Main Restaurant - restoranti kryesor me menu Buffet te hapur.

Turkish Restaurant - restorant A la Carte ne te cilin serviren specialitete te kuzhines Tradicionale Turke.

Italian Restaurant - restorant A la Carte, ku keni mundesi te shijoni ushqime te kuzhines Italiane.

Orient Restaurant - restorant A la Carte ne te cilin sherbehen ushqime te kuzhinave Orientale.

Seafood Restaurant - restorant A la Carte, ku keni mundesi te provoni prodhime te shijshme te Detit dhe specialitete te Peshkut.

Beach & Snack Restaurant - keni mundesi te shijoni Snacks prane ambjenteve relaxuese te plazhit.

Beach & Snack bar - ne te cilin serviren pije te shumllojshme, alkoolike dhe joalkoolike, lengje frutash dhe Snacks

Disco Night club - me muzike te perzgjedhur dhe Dj rezident

Gjithashtu hoteli ka edhe disa bare te tjere: Pano bar, Amphiteater bar, Lobby bar, Aqua bar, Vitamin Bar, Pool Bar, Patisserie bar.

 

Facilitete:

Pishine e brendshme me uje te ngrohte, Pishine e jashtme, Health & SPA centre, Banjo Turke, Sauna, Dhome me Avull, Jacuzzi, Fitnes center, 3 Fusha Tenisi, Volejboll ne plazh, Ping-Pong, Fantastic Park, Bilardo, Lojra me kompjuter, Bowling.

Lojra uji, Doktor dhe Infermiere, Kinema, Makina me qera, Parukeri, Klub femijesh, 

6 Ashensore, Baby sitting, Aquapark, Darts me shigjeta, Archery, Internet café,

Shopping Centre, Skuader Animacioni qe organizon Programe gjate dites dhe Show ne mbremje.

Read 3205 times Last modified on Tuesday, 03 February 2015 17:37
Published in Pushimet Verore

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.