Armend Tours

ROYAL HOLIDAY PALACE 5 STARS

Vendodhja :

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Lares, ndodhet 15 km larg aeroportit te Antalias dhe 17 km larg Antalias.

 

Reth hotelit :

Hoteli ka ne total 500 dhoma, mund te jene me pamje nga deti ose kopshti. Ato jane te pajisura me ajer te kondicionuar, celes elekronik, telefon, televizor, tharese flokesh, minibar, kasaforte, sofa/armchair, wireless internet, tualet me aksesoret e nevojshem, baby cot, ballkon,

 

Restorante dhe bare :

Restoranti kryesor ofron vakte buffe

Restorant a la carte (italian, far east, mexican, fish & grill restorant)

Bare : lobby bar, pool bar, amphi bar,disko bar, pier bar, snack bar, cafe turk.

 

Faciltete :

Hoteli ofron per pushuesit pishine te jashtme dhe te brendshme, qender per masazhe, qender wellness, turkish haman, sauna, banjo turke, banjo me avull, qender fitness, tenis, beach volleyball, basketball, darts, ping-pong, water slides, funfair, bilardo, bowling, water sports, sherbim lavanderie dhe sherbim mjekesor, wireless internet, babysitting, makine me qera, sallon bukurie, miniclub, butik, shopping center,  

Read 3038 times
Published in Pushimet Verore

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.