Armend Tours

Info:

Ndodhet në Sehzadebasi-Fatih vetëm 18km larg aeroportit Ataturk. Në afërsi ka edhe Xhaminë Suleymaniye dhe Grand Baazar. Hoteli ofron 200 dhoma të rehatshme, shumica e të cilave me ballkon dhe të paisura me air condition, minibar, TV, telefon, free wiffi, 24 orë shërbim dhome. Restaurant kryesor i hotelit ofron ushqime me receta tradicionale dhe ndërkombëtare. Hoteli përpos restauranteve dhe bareve ofron edhe banjo turke, qendër masazhi dhe sallon bukurie.

 

Read 2928 times Last modified on Monday, 21 December 2015 09:50
Published in Hotelet ne Stamboll

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.