Armend Tours

Ndodhet në afërsi të Cevahir Mall. Dhomat e hotelit janë modern dhe ofrojnë komoditetin e duhur për klientët. Dhomat janë të paisura me kondicioner, me TV, Wiffi, minibar, shërbim dhome deri në 24 orë. Gjithashtu shërbime të tjera që ofron hoteli janë edhe pishina dhe Spa, parking, organizime të mbrëmjeve të ndryshme me muzikë live shoqëruar me verë cilësore.

Read 3369 times Last modified on Monday, 21 December 2015 09:54
Published in Hotelet ne Stamboll

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.