Armend Tours

Super OFERTË FAMILJARE, 2 të rritur dhe 2 fëmije, Çmimi Total 1190 EURO PËR GJITHË FAMILJEN

Çmimi vlenë për këto data të nisjes:
*CHECK IN 02 QERSHOR DHE 09 QERSHOR

NË KËTË ÇMIM PËRFSHIHET:
✔Fluturim Prishtinë - Antalya - Prishtinë
✔ Akomodim 7 netë
✔ Ushqimi dhe pijet All INCLUSIVE
✔ Transfertë aeroport - hotel - aeroport
✔ Të gjitha taksat e aeroportit
Kjo ofertë është e vlefshme deri më 31.03.2015, andaj të gjithë ata që janë të interesuar të bëjnë rezervimet për këtë Hotel, mund ti bëjnë tek Agjensionet tona.
Rezervo tani:
+381 390 324 104 & 327 660
+377 44 189 141
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.armend-tours.com
Adresa : Armend Tours , 50000 Gjakovë(Çarshia e vogël)

Read 2189 times
Published in Oferta 2016

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.