Armend Tours

NEW Hotel "RUBI PLATINUM 5* " 615Euro për Person

NEW Hotel "RUBI PLATINUM 5* " 615Euro për Person

Çmimi është i vlefshëm për këto data të nisjes:

 

*Ofertë speciale për nisje 2-19 Qershor për rezervime deri në 10 Prill

 

NË KËTË ÇMIM PËRFSHIHET:
✔Fluturim Prishtinë - Antalya - Prishtinë
✔ Akomodim 7 netë
✔ Ushqimi dhe pijet ULTRA All INCLUSIVE
✔ Transfertë aeroport - hotel - aeroport
✔ Të gjitha taksat e aeroportit

 

Rezervo tani:
+381 390 324 104 & 327 660
+377 44 189 141
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.armend-tours.com
Adresa : Armend Tours , 50000 Gjakovë(Çarshia e vogël)

Read 2535 times
Published in Oferta 2016

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.