Armend Tours

Pjesa e qete dhe luksoze e rezortit "Jacaranda Luxury" Belek.
Aty ku do te rimbushni energjite mbas oreve plot argetim.

Ky Rezort eshte me Oferte Speciale per muajin Qershor....

Te gjithe ju qe jeni te interesuar te kaloni pushimet tuaja ne Rivieren Turke, vizitoni Agjensionet tona, dhe do te merrni shume propozime se ku eshte me mire qe ju te kaloni pushimet tuaja pasi qe ne i kemi vizituar te gjitha Hotelet qe gjenden ne Antalya.
Me ne nuk do te zhgenjeheni...........

Na kontaktoni ne keta nr:
Rezervo tani:
+381 390 324 104 & 327 660
+377 44 189 141
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.armend-tours.com
Adresa : Armend Tours , 50000 Gjakove(Qarshia e vogel)
Armend Tours

Read 3335 times Last modified on Monday, 08 June 2015 11:03
Published in Oferta 2016

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.