Armend Tours

NEW Hotel "LITORE HOTEL RESORT & SPA 5* " 549 €

Çmimi vlene deri në muajin Shtator, nëse rezervimi behet deri me datën 30 Qershor.

NE KETE CMIM PERFSHIHET:
- Fluturim Prishtine - Antalya - Prishtine
- Akomodim 7 net
- Ushqimi dhe pijet ULTRA All INCLUSIVE
- Transferte aeroport - hotel - aeroport
- Te gjitha taksat e aeroportit

Te interesuar të bejin rezervimet per kete Hotel, mund ti bejin tek Agjensionet tona.
Rezervo tani:
+381 390 324 104 & 327 660
+377 44 189 141
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.armend-tours.com
Adresa : Armend Tours , 50000 Gjakove(Qarshia e vogel).

Read 3978 times Last modified on Saturday, 13 June 2015 10:06
Published in Oferta 2016

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.