Print this page

HOTEL LAKE RIVER AI 5* - 449 EUR 1 JAVE QENDRIM

HOTEL LAKE RIVER AI 5* - 449 EUR 1 JAVE QENDRIM.

DATA E NISJES:

Check in - 29 Qershor

Check out - 06 Korrik

NE KETE CMIM PERFSHIHET:
✔ Transferte GJAKOVE-AEROPORT-GJAKOVE
✔Fluturim Prishtine - Antalya - Prishtine
✔ Akomodim 7 Nete
✔ Ushqimi dhe pijet ULTRA All INCLUSIVE
✔ Transferte aeroport - hotel - aeroport
Te gjithe te interesuarit per rezervime mund ti vizitojin Agjensionet tona ose te na kontaktojin ne keta nr:
Rezervo tani:
+381 390 324 104 & 327 660
+377 44 189 141
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.armend-tours.com
Adresa : Armend Tours , 50000 Gjakove(Qarshia e vogel)
Armend Tours

Read 4496 times
Published in Oferta 2016

Latest from Super User

Image Gallery

.