Armend Tours

Oferta 2016

Oferta 2016 (26)

Oferta

OFERTE SPECIALE DERI ME 15.03.2016

Karmir Resort & SPA 5*-  7 Netë - 484€

VENDI: Kemer - Turkey

Në këtë Çmim perfshihet:
✔ AVIOBILETA KTHYESE 
✔SHERBIMI ULTRA ALL INCLUSIVE
✔ TRANSFERI AEROPORT-HOTEL-AEROPORT
✔ AKOMODIMI NE HOTEL 7 NETE
✔ TE GJITHA TAKSAT
✔VEREJTJE: VENDET JANE TE LIMITUARA
Për me shum informata:
Kontakti:
 +381 390 328 062 & 328 063/ Zyra I
+377 44 189 141 /+ VIBER

OFERTE SPECIALE DERI ME 15.03.2016

TITANIC DELUXE 5* 7 Netë - 689€

VENDI: BELEK - TURKEY

Në këtë Çmim perfshihet:
✔ AVIOBILETA KTHYESE 
✔SHERBIMI ULTRA ALL INCLUSIVE
✔ TRANSFERI AEROPORT-HOTEL-AEROPORT
✔ AKOMODIMI NE HOTEL 7 NETE
✔ TE GJITHA TAKSAT
✔VEREJTJE: VENDET JANE TE LIMITUARA
Për me shumë informata:

 

Kontakti:
 +381 390 328 062 & 328 063/ Zyra I
+377 44 189 141 /+ VIBER

OFERTE SPECIALE DERI ME 15.03.2016

SEA PLANET RESORT & SPA – 5*  7 Netë - 479€

VENDI: SIDE-TURKEY

Në këtë Çmim perfshihet:
✔AVIOBILETA KTHYESE 
✔SHERBIMI ULTRA ALL INCLUSIVE
✔TRANSFERI AEROPORT-HOTEL-AEROPORT
✔AKOMODIMI NE HOTEL 7 NETE
✔TE GJITHA TAKSAT
✔VEREJTJE: VENDET JANE TE LIMITUARA
Për me shum informata:
Kontakti:
 +381 390 328 062 & 328 063/ Zyra I
+377 44 189 141 /+ VIBER

OFERTE SPECIALE DERI ME 15.03.2016

MAGIC LIFE JACARANDA 7 Netë - 489€

VENDI: SIDE-TURKEY

Në këtë Çmim perfshihet:
✔ AVIOBILETA KTHYESE 
✔SHERBIMI ULTRA ALL INCLUSIVE
✔ TRANSFERI AEROPORT-HOTEL-AEROPORT
✔ AKOMODIMI NE HOTEL 7 NETE
✔ TE GJITHA TAKSAT
✔VEREJTJE: VENDET JANE TE LIMITUARA
Për me shum informata:
Kontakti:
 +381 390 328 062 & 328 063/ Zyra I
     +377 44 189 141 /+ VIBER

Vera e këtij viti vonoi por më në fund erdhi! Andaj duhet ti shijojmë në maksikmum mundësitë kohore dhe ofertat fantastike që na vijnë për këtë sezonë.
 
E filluam nga data 01 Qershor sezonin turistik me kë tjetër pos me Detin Adriatik dhe plazhet e Velipojës e Shëngjinit, linjat tona mbahen çdo mëngjes në orën 6:00. Për udhëtime dhe komoditet me autobusët tanë, për korrektësinë dhe gjithçka tjetër këtë e dëshmon numri I klientëve tanë që rritet çdo ditë.
 
Gjithashtu këtë sezon turistik ashtu si edhe vitet e kaluara do të udhëtojmë edhe në plazhet e Vlorës, Orikumit, Himarës, Dhërmisë e Sarandës. Këto destinacione do të zhvillohen duke udhëtuar çdo mbrëmje nga ora 22:00.
 
Edhe plazhi I Ulqinit të bukur na pret këtë sezonë gjithashtu me udhëtimë në çdo mbrëmje, nga Gjakova me nisje në orën 22:00.
 
 
Ju zgjedhni destinacionin, Ne udhëtimin e sigurtë dhe komod !
 
 
Armend Tours

Hotel Q Premium - 636 € - 7 Netë

Check in - 25 Qershor

Check out - 02 Korrik

Kthimi bëhet, Antalya-Stamoll-Prishtine.

NE KETE CMIM PERFSHIHET:
✔ Transferte GJAKOVE-AEROPORT-GJAKOVE
✔Fluturim Prishtine - Antalya - Prishtine
✔ Akomodim 7 dite
✔ Ushqimi dhe pijet ULTRA All INCLUSIVE
✔ Transferte aeroport - hotel - aeroport
Te gjithe te interesuarit per rezervime mund ti vizitojin Agjensionet tona ose te na kontaktojin ne keta nr:
Rezervo tani:
+381 390 324 104 & 327 660
+377 44 189 141
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.armend-tours.com
Adresa : Armend Tours , 50000 Gjakove(Qarshia e vogel)
Armend Tours

HOTEL LAKE RIVER AI 5* - 449 EUR 1 JAVE QENDRIM.

DATA E NISJES:

Check in - 29 Qershor

Check out - 06 Korrik

NE KETE CMIM PERFSHIHET:
✔ Transferte GJAKOVE-AEROPORT-GJAKOVE
✔Fluturim Prishtine - Antalya - Prishtine
✔ Akomodim 7 Nete
✔ Ushqimi dhe pijet ULTRA All INCLUSIVE
✔ Transferte aeroport - hotel - aeroport
Te gjithe te interesuarit per rezervime mund ti vizitojin Agjensionet tona ose te na kontaktojin ne keta nr:
Rezervo tani:
+381 390 324 104 & 327 660
+377 44 189 141
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.armend-tours.com
Adresa : Armend Tours , 50000 Gjakove(Qarshia e vogel)
Armend Tours

NEW Hotel "LITORE HOTEL RESORT & SPA 5* " 549 €

Çmimi vlene deri në muajin Shtator, nëse rezervimi behet deri me datën 30 Qershor.

NE KETE CMIM PERFSHIHET:
- Fluturim Prishtine - Antalya - Prishtine
- Akomodim 7 net
- Ushqimi dhe pijet ULTRA All INCLUSIVE
- Transferte aeroport - hotel - aeroport
- Te gjitha taksat e aeroportit

Te interesuar të bejin rezervimet per kete Hotel, mund ti bejin tek Agjensionet tona.
Rezervo tani:
+381 390 324 104 & 327 660
+377 44 189 141
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.armend-tours.com
Adresa : Armend Tours , 50000 Gjakove(Qarshia e vogel).

Pjesa e qete dhe luksoze e rezortit "Jacaranda Luxury" Belek.
Aty ku do te rimbushni energjite mbas oreve plot argetim.

Ky Rezort eshte me Oferte Speciale per muajin Qershor....

Te gjithe ju qe jeni te interesuar te kaloni pushimet tuaja ne Rivieren Turke, vizitoni Agjensionet tona, dhe do te merrni shume propozime se ku eshte me mire qe ju te kaloni pushimet tuaja pasi qe ne i kemi vizituar te gjitha Hotelet qe gjenden ne Antalya.
Me ne nuk do te zhgenjeheni...........

Na kontaktoni ne keta nr:
Rezervo tani:
+381 390 324 104 & 327 660
+377 44 189 141
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.armend-tours.com
Adresa : Armend Tours , 50000 Gjakove(Qarshia e vogel)
Armend Tours

Page 1 of 2

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.