Armend Tours

Super User

NEW Hotel "LITORE HOTEL RESORT & SPA 5* " 594Euro
Qmimi vlene per keto data te nisjes:
*CHECK IN 02 QERSHOR
NE KETE CMIM PERFSHIHET:
✔Fluturim Prishtine - Antalya - Prishtine
✔ Akomodim 7 net
✔ Ushqimi dhe pijet ULTRA All INCLUSIVE
✔ Transferte aeroport - hotel - aeroport
✔ Te gjitha taksat e aeroportit
Kjo oferte eshte e vlefshme deri me 31.03.2015,andaj te gjithe ata qe jane te interesuar te bejin rezervimet per kete Hotel, mund ti bejin tek Agjensionet tona.
Rezervo tani:
+381 390 324 104 & 327 660
+377 44 189 141
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Amara Dolce VIta Luxury 5* | 7 Net, Ultra All Inclusive| 829 EUR pp
Q Premium Resort 5* | 7 Net| Ultra All Inclusive| 594 EUR pp
Royal Alhambra Palace 5* | 7 Net | Ultra All Inclusive | 822 EUR pp

 

OFERTE SUPER SPECIALE PER MUAJIN QERSHOR

HOTEL VIKINGEN INFINITY-ALANYA

40% Zbritje

449 EURO - 1 JAVE

KONCEPTI I HOTELIT ESHTE -ULTRA ALL INCLUSIVE

REZERVO SOT, KURSENI NESER

NXITONI DHE PERFITONI
Rezervo tani ne:
+381 390 324 104 & 327 660
+377 44 189 141
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.armend-tours.com


Adresa: Armend Tours , 50000 Gjakove(Qarshia e vogel)

Hotel "NASHIRA RESORT HOTEL & SPA 5* UAI" 489 Euro

*CHECK IN 02 QERSHOR
*CHECK OUT 09 QERSHOR

NE KETE CMIM PERFSHIHET:
✔Fluturim Prishtine - Antalya - Prishtine
✔ Akomodim 7 net
✔ Ushqimi dhe pijet ULTRA All INCLUSIVE
✔ Transferte aeroport - hotel - aeroport

Kjo oferte eshte e vlefshme deri me 31.03.2015,andaj te gjithe ata qe jane te interesuar te bejin rezervimet per kete Hotel, mund ti bejin tek Agjensionet tona.

Rezervo tani:
+381 390 324 104 & 327 660
+377 44 189 141
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.armend-tours.com


Adresa : Armend Tours , 50000 Gjakove(Qarshia e vogel)

Hoteli gjendet ne Kemer,ky cmim eshte per 7 Netë


 

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.