Armend Tours

Super User

Info:
Ndodhet në qendër të Stambollit, vetëm 1km larg Grand Bazaar. Hotel Aspen ofron terracë me pamje panoramike nga Deti Marmara. Të gjitha dhomat janë të paisura me air condition, TV, Wiffi. Mysafirët e Hotel Aspen kanë mundësinë masazhe.

Info:

Ndodhet në Sehzadebasi-Fatih vetëm 18km larg aeroportit Ataturk. Në afërsi ka edhe Xhaminë Suleymaniye dhe Grand Baazar. Hoteli ofron 200 dhoma të rehatshme, shumica e të cilave me ballkon dhe të paisura me air condition, minibar, TV, telefon, free wiffi, 24 orë shërbim dhome. Restaurant kryesor i hotelit ofron ushqime me receta tradicionale dhe ndërkombëtare. Hoteli përpos restauranteve dhe bareve ofron edhe banjo turke, qendër masazhi dhe sallon bukurie.

 

Info:
Ndodhet në afërsi të kulteve të Stambollit më konkretisht vetëm 8 minuta larg Taksim Square. Në hotel Tupil Pera keni mundësinë të shijoni komoditetin e dhomave standarte, suitave, dhomave familjare te gjitha të paisura me TV kabllor, Wiffi, telefon, mini-bar, shërbim 24 orësh në dispozicionin tuaj.

Shërbime të tjera që ofron ky hotel janë edhe Restauranti me ushqim tradicional turk. Gjithashtu ofron edhe Pishinën, Saunën, Banjo Turke, Fittnes e Masazhe.

 

Vendodhja :

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Lares, ndodhet 15 km larg aeroportit te Antalias dhe 17 km larg Antalias.

 

Reth hotelit :

Hoteli ka ne total 500 dhoma, mund te jene me pamje nga deti ose kopshti. Ato jane te pajisura me ajer te kondicionuar, celes elekronik, telefon, televizor, tharese flokesh, minibar, kasaforte, sofa/armchair, wireless internet, tualet me aksesoret e nevojshem, baby cot, ballkon,

 

Restorante dhe bare :

Restoranti kryesor ofron vakte buffe

Restorant a la carte (italian, far east, mexican, fish & grill restorant)

Bare : lobby bar, pool bar, amphi bar,disko bar, pier bar, snack bar, cafe turk.

 

Faciltete :

Hoteli ofron per pushuesit pishine te jashtme dhe te brendshme, qender per masazhe, qender wellness, turkish haman, sauna, banjo turke, banjo me avull, qender fitness, tenis, beach volleyball, basketball, darts, ping-pong, water slides, funfair, bilardo, bowling, water sports, sherbim lavanderie dhe sherbim mjekesor, wireless internet, babysitting, makine me qera, sallon bukurie, miniclub, butik, shopping center,  

Vendodhja:

Hoteli eshte i lokalizuar 17 km larg nga qendra e qytetit te dhe 15 km nga Aeroporti i Antalyas. Ka plazhin e tij privat me rere.

 

Informacion per dhomat:

Hoteli 10 katesh ka ne perberje 405 Dhoma Comfort ( perfshire 4 non-smoking ), 18 Connection room, 4 Dhoma per invalide, 20 Deluxe Suite, 40 Dublex Suite.

Ato kane ballkon, jane te pajisura me Çeles Elektronik, te shtruara me Tapet, Telefon me linje direkte, Tv satelitor, Tharese flokesh, Minibar, Kasaforte Elektronike, Telefon ne tualet, Krevat per femije sipas kerkesave, Tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e duhur

 

Restorantet dhe Baret: 

Main Restaurant - restoranti kryesor me menu Buffet te hapur.

Turkish Restaurant - restorant A la Carte ne te cilin serviren specialitete te kuzhines Tradicionale Turke.

Italian Restaurant - restorant A la Carte, ku keni mundesi te shijoni ushqime te kuzhines Italiane.

Orient Restaurant - restorant A la Carte ne te cilin sherbehen ushqime te kuzhinave Orientale.

Seafood Restaurant - restorant A la Carte, ku keni mundesi te provoni prodhime te shijshme te Detit dhe specialitete te Peshkut.

Beach & Snack Restaurant - keni mundesi te shijoni Snacks prane ambjenteve relaxuese te plazhit.

Beach & Snack bar - ne te cilin serviren pije te shumllojshme, alkoolike dhe joalkoolike, lengje frutash dhe Snacks

Disco Night club - me muzike te perzgjedhur dhe Dj rezident

Gjithashtu hoteli ka edhe disa bare te tjere: Pano bar, Amphiteater bar, Lobby bar, Aqua bar, Vitamin Bar, Pool Bar, Patisserie bar.

 

Facilitete:

Pishine e brendshme me uje te ngrohte, Pishine e jashtme, Health & SPA centre, Banjo Turke, Sauna, Dhome me Avull, Jacuzzi, Fitnes center, 3 Fusha Tenisi, Volejboll ne plazh, Ping-Pong, Fantastic Park, Bilardo, Lojra me kompjuter, Bowling.

Lojra uji, Doktor dhe Infermiere, Kinema, Makina me qera, Parukeri, Klub femijesh, 

6 Ashensore, Baby sitting, Aquapark, Darts me shigjeta, Archery, Internet café,

Shopping Centre, Skuader Animacioni qe organizon Programe gjate dites dhe Show ne mbremje.

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.