Armend Tours

Super User

Pjesa e qete dhe luksoze e rezortit "Jacaranda Luxury" Belek.
Aty ku do te rimbushni energjite mbas oreve plot argetim.

Ky Rezort eshte me Oferte Speciale per muajin Qershor....

Te gjithe ju qe jeni te interesuar te kaloni pushimet tuaja ne Rivieren Turke, vizitoni Agjensionet tona, dhe do te merrni shume propozime se ku eshte me mire qe ju te kaloni pushimet tuaja pasi qe ne i kemi vizituar te gjitha Hotelet qe gjenden ne Antalya.
Me ne nuk do te zhgenjeheni...........

Na kontaktoni ne keta nr:
Rezervo tani:
+381 390 324 104 & 327 660
+377 44 189 141
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.armend-tours.com
Adresa : Armend Tours , 50000 Gjakove(Qarshia e vogel)
Armend Tours

Dielli ka filluar te perveloj e çmimet gjithashtu ,poooooor kemi nje super oferte per nisje me 09.06.2015 me 10 nete qendrim, te perfshira gjithqka ne paketen Ultra All Inclusive.

Kush rezervon i pari e merr oferten! Çka po pret??!!

Ofertë Speciale "DAIMA BIZ 5* Ultra All Incluzive" në Kemer me vetëm 509 Euro për person

NEW Hotel "RUBI PLATINUM 5* " 615Euro për Person

Çmimi është i vlefshëm për këto data të nisjes:

 

*Ofertë speciale për nisje 2-19 Qershor për rezervime deri në 10 Prill

 

NË KËTË ÇMIM PËRFSHIHET:
✔Fluturim Prishtinë - Antalya - Prishtinë
✔ Akomodim 7 netë
✔ Ushqimi dhe pijet ULTRA All INCLUSIVE
✔ Transfertë aeroport - hotel - aeroport
✔ Të gjitha taksat e aeroportit

 

Rezervo tani:
+381 390 324 104 & 327 660
+377 44 189 141
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.armend-tours.com
Adresa : Armend Tours , 50000 Gjakovë(Çarshia e vogël)

Çmimi vlenë për këto data të nisjes:
*CHECK IN 02 QERSHOR DHE 09 QERSHOR

NË KËTË ÇMIM PËRFSHIHET:
✔Fluturim Prishtinë - Antalya - Prishtinë
✔ Akomodim 7 netë
✔ Ushqimi dhe pijet All INCLUSIVE
✔ Transfertë aeroport - hotel - aeroport
✔ Të gjitha taksat e aeroportit
Kjo ofertë është e vlefshme deri më 31.03.2015, andaj të gjithë ata që janë të interesuar të bëjnë rezervimet për këtë Hotel, mund ti bëjnë tek Agjensionet tona.
Rezervo tani:
+381 390 324 104 & 327 660
+377 44 189 141
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.armend-tours.com
Adresa : Armend Tours , 50000 Gjakovë(Çarshia e vogël)

Informohu për ofertat e reja.

Informacione

Mob: +377 44 189-141
Mob: +377 44 102-280
Fix: +381 390 324-104
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

join with us

twinter rss

Stafi, Armend Tours

 
 Manaxher : Armend Gjoshi
.